0,00 € - 0 item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jakie formy muszę skontaktować się z Autingo?

Jesteśmy firmą w pełni otwarte, więc sposoby komunikowania się z nami są zróżnicowane. Można do nas zadzwonić na 911 138 371, e-mail na infojsdafjlksfdajlksdaasdfda@nfklwhtawcjtopihlawautingo.com pobj, lub po prostu wypełnienie szablonu kontaktowych.

Jaki jest termin?

To zależy od agencji tranzytu i przeznaczenia. Autingo zarządza i wydał rozkaz w tym samym dniu (przed 18.00).

Jeśli zdecydujesz się agencją ekspresowy transport, zamówienie zostanie dostarczone następnego dnia, w dowolnym miejscu w Hiszpanii.

Jeśli wolisz, agencja pocztowa może zamówić zostanie dostarczony w ciągu 48 / 72h.

Dlaczego nasze ceny są tak tanie?

Jesteśmy liderem w sprzedaży części zamiennych ogólnokrajowej. Mamy dystrybucję marek premium najbardziej rozpoznawalnych zespół, więc wyeliminować wszystkich pośredników.

Jak jestem pewien części odpowiada moim samochodzie?

Baza danych jest na bieżąco naszą platformę mieć bardzo wysoką niezawodność. Jednak mamy zespół specjalistów, którzy mogą doradzić na parametry do rozważenia przy zapewnienie przydatności część zamienna do samochodu jako odnośnik, kod silnika lub ciała. Wystarczy skontaktować się z nami poprzez dowolny z dostępnych kanałów i pomoc.

Czy mogę zwrócić zamówienie?

Jeśli masz okres 15 dni, aby rozpocząć proces zwrotu Twojego zamówienia. Dla takiego zwrotu należy wysłać do nas niezmontowane części oraz opakowanie, w idealnym stanie. Należy zapakować porządek, tak aby nie uszkodzić oryginalnego pudełka i wprowadź numer konta, do którego chcesz się dokonać płatności.This site uses cookies. By continuing to browse this site you are agreeing to our use of cookies. Find out more here.
x